?

Log in

Геть усіх!
Recent Entries 
tallfat
Вангую маленький олигархический переворотец. И да, ПР как относительно единая сила перестала существовать.
tallfat
Проклятые донецкие мрази все новое недостраивают, а старое разрушают.


ПруфCollapse )
23rd-Nov-2013 03:37 pm - Актуальненькое
tallfat
Оригинал взят у perkalaba_real в Gogol Bordello - Lost Innocent World - Art + Music - MOCAtv

every man must go through his hell to get to his heaven.
смотретьCollapse )
tallfat

 

 

И по теме: все подпишется, не на днях - так зимой или весной, причем, на заметно лучших условиях, особенно по квотам на с/х продукцию.

Запись сделана с помощью приложения LiveJournal для Android.

22nd-Nov-2013 12:18 am - Воркута-Ленінград
tallfat
Оригинал взят у reznichenko_d в Воркута-Ленінград
Фундаментальна відмінність української культури від московської - в українській ніколи не було тюремного фольклору. Українець в тюрмі не живе, а якщо живе, то пісні про це писати точно не буде. Хіба що якийсь "Плач невільника" (у сторіччі так 15-16).

Українське кримінальна середовище наскрізь російськомовне, з єврейськими лексичними коренями. Коли до Росії дійшло таке поняття, як французький "шансон" - музичний голос європейської міської культури, - там він органічно перетворився на ліричні балади з життя тюрми, при чому не вузько-субкультурно, а в самому широкому прояві, бо російська тюрма не має конкретних меж. По суті, простором, у якому звучить цей "шансон", обмежується так зване "російське культурне поле".

Московит ніколи не зарікається від тюрми. Він з розумінням ставиться до володарів, які женуть власних громадян у тюрму, бо вміє бачити за ґратами великий сенс, мужність, дружбу, лірику, красу, голубів над зоною. Душа московита найширше розгортається десь у тундрі, між Воркутою та Ленінградом. Якщо ви спробуєте зараз згадати російські народні пісні, в яких йдеться про "волюшку-волю", - просто волю, волю не від чогось, а волю як таку, волю як життєвий принцип, - несподівано з'ясуєте, що всі вони козацькі.

Коли президент США Авраам Лінкольн жалівся, що американці недостатньо тримаються проголошених принципів лібералізму та свободи, він патетично погрожував, що кине все, та втече туди, де у людей слова не розходяться з ділом: "...Я емігрую в яку-небудь країну, де не прикидаються, ніби люблять свободу, - в Росію, наприклад, - де деспотизм є хімічно чистим, без домішки лицемірства".("... I shall prefer emigrating to some country where they make no pretense of loving liberty - to Russia, for instance, where despotism can be taken pure, and without the base alloy of hypocrisy...")

Французький мандрівник Астольф де Кюстін у 1839 році назвав Росію "тюрмою народів", і ця назва припаялася до неї, ставши світовим афоризмом. Росіяни щиро не розуміють, чого народи хочуть від них втікти. Адже тут годують, дають роботу, та майже не розстрілюють.21st-Nov-2013 01:22 pm - Вот да
tallfat
Оригинал взят у mehanizator в post
маленькие мальчики верят в деда мороза, большие мальчики верят в рождественское ралли. столько разговоров про него, что хочется шортануть

20th-Nov-2013 05:06 pm - Крик
tallfat
DSC00253
20th-Nov-2013 07:33 am - Бгг
tallfat
Оригинал взят у npubop в зато
Зато теперь в ЕС примут 100%.

tallfat
Посадили, чтоле?

Или, прастихосспади, принял Read more...Collapse )?
This page was loaded Feb 20th 2017, 6:14 am GMT.